کانکتور یا لرزه گیر

کانکتور یا لرزه گیر چیست؟

کانکتور یا لرزه گیر برزنتی از محصولاتی است که کاربرد بسیاری در تاسیسات مکانیکی از جمله راه اندازی کانال های تهویه مطبوع دارد.

برای اتصال دستگاه به کانال انتقال هوا به دلیل اینکه همواره کانال کشی به صورت دقیق رو به روی دستگاه قرار نمی گیرد و هم راستا نمی شوند از کانکتور یا لرزه گیر و یا به اصطلاح  برزنت ورق دار به خاطر برزنت میانی و انعطاف پذیری برزنت استفاده می شود.

از دیگر دلایل استفاده از برزنت ورق دار و همچنین مهمترین دلیل این است که دستگاه تهویه مطبوع به خاطر لرزشی که دارد اگر به صورت مستقیم به کانال متصل شود لرزش دستگاه به کانال منتقل شده و باعث ایجاد صدای زیاد و طاقت فرسا می شود برای همین منظور از کانکتور استفاده می شود و به همین خاطر نام لرزه گیر روی آن گذاشته شده است.

کانکتور یا لرزه گیر چیست؟

لرزه گیر برزنتی از برزنت و ورق گالوانیزه تشکیل شده است به این صورت که در میان دو ورق نواری گالوانیزه یک برزنت نواری قرار می گیرد که با دستگاه به هم دوخته شده و محکم می شود.

لرزه گیر یا کانکتور

ابعاد برزنت ورق دار

لرزه گیر برزنتی معمولا در طول های 28 متری و یا 25 متری تولید می شود; و در بازار ارائه می گردد و همچنین کانکتور یا لرزه گیر در عرض های مختلف از جمله 15 . 18 . 20 . 24 . 25 . 30 . 35 . 40 . 45 . سانتیمتر و همچنین بازرگانی پارسیس می تواند با توجه به نیاز مجموعه در عرض های مختلف دیگر نیز سفارش و تحویل دهد. شما می توانید با کارشناسان ما به شماره های 0216631830102166318302 تماس حاصل فرمایید.

مشخصات رابط یا لرزه گیر برزنتی

کانکتور یا لرزه گیر معمولا از ورق گالوانیزه نمره 40 و 45 تولید می شود و در همین زمینه لرزه گیر برزنتی که بازرگانی پارسیس ارائه می دهد از ورق گالوانیزه نمره 45 برند کاشان می باشد. همچنین برزنت آن نیز از بهترین برزنت های کانتینری موجود در بازار تهیه می شود. از مزایای دیگر کانکتور لوله های برزنتی جلوگیری از اتلاف انرژی را نیز نام برد که امروزه نکته بسیار مهم و قابل توجهی است.

قیمت لرزه گیر برزنتی

برای دریافت قیمت کانکتور یا لرزه گیر; می توانید با مجموعه تهویه پارسیس تماس حاصل فرمائید.

مجموعه تهویه پارسیس با هدف کمک به بهبود صنعت تاسیسات اقدام به تولید در این حوزه کرده است; که سالها در زمینه تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی تجربه دارد.
شما می توانید از طریق شماره های 0216631830102166318302 با مجموعه پارسیس تماس حاصل فرمائید.

1 دیدگاه دربارهٔ «کانکتور یا لرزه گیر چیست؟»

  1. بازتاب: کانال فلکسیبل برزنتی | قیمت لوله فلکسیبل برزنتی| شرکت تهویه پارسیس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *