کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی

کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی

مقدمه

کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی یکی از انواع کانال فلکسیبل می باشد که از فویل آلومینیوم ساخته و تولید شده است. لوله فلکسیبل آلومینیوم یک لایه فویل آلومینیوم و یک لایه پلی استر برای اینکه نصب راحتتر انجام شود ساخته شده است. ساختار گرد و انعطاف پذیر آن از طریق یک فنر فولادی انجام می شود. همچنین این کانال ها در قطرهای 4.5 تا 45 سانتی متر تولید و عرضه می گردد.

کانال فلکسیبل آلومینیومی از یک آلیاژ آلومینیوم موج دار ساخته شده است.

کاربرد کانال فلکسیبل آلومینیومی

با توجه به انعطاف زیادی که این لوله ها دارند برای فضاهایی با محیط کمتر و تنگ تر بسیار استفاده می شود. همچنین با توجه به اینکه قیمت این کانال ها بسیار مناسب است در سیستم های انتقال هوا نیز کاربرد دارد.

دیگر کاربرد این کانال ها برای قیف کردن هوای صنعتی و دود مناسب است البته با درجه حرارت بالا.

کانال های فلکسیبل وزن ها و سایزهای متفاوتی دارند که با توجه به نیاز مشتری می توان ساخت.  تنوع بالا در تولید این کانال ها کاربرد آن را برای تهویه هوا و انتقال هوا زیاد کرده است. همچنین جایگزین خوبی برای کانالهای گالوانیزه می باشد و در مناطق مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی و بهداشتی استفاده می گردد.

کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی

ویژگی های کانال فلکسیبل آلومینیومی

با توجه به اینکه کانال های فلکسیبل آلومینیومی برای درجه حرارت شدید تر ساخته شده اند، مقاومت بالایی در برابر خستگی، هوا، بخارات خورنده و مواد شیمیایی دارند. این کانال ها نسبت به آلاستومریک در برابر دودهای خورنده ماندگاری بالاتری دارند. با همه ی این اوصاف ویژگی های کلی کانال فلکسیبل آلومینویمی ویژیگ های زیر را دارد:

  • نصب سریع
  • وزن سبک
  • قابلیت فشردگی بالا و در نتیجه حمل آسانتر
  • انعطاف پذیری بالا
  • مقاومت در برابر خوردگی و روطوبت
  • مقاوم در برابر آتش و نور خورشید
  • قیمت مناسب
  • مقاوم در برابر حرارت 20- تا 170+

نصب کانال خرطومی فلکسیبل آلومینیومی

همانطور که گفتیم کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی به دلیل انعطاف بالا نصب بسیار آسانی دارد. ولی باید در نصب آن دقت کرد تا با کیفیت بالا انجام شود در غیر اینصورت کل سیستم با مشکل مواجه می شود. اگر نصب و اجرای کانال های تهویه مطبوع به درستی انجام شود راندمان سیستم هم بالا می رود، همچنین عمر مفید کانال هم بیشتر می گردد.

لوله های فلکسیبل آلومینیومی به دلیل انعطاف بالایی که دارند به راحتی با دست خم می شوند بدون اینکه شکل خود را از دست بدهند. این کاربرد لوله های خرطومی باعث شده است بدون نیز به مواد پشتیبانی اضافی با هرگونه خم شدن در جای خود باقی بمانند، اما نباید در حرکت یا خم شدن مداوم باشند.

قیمت کانال فلکسیبل آلومینیومی

برای دریافت قیمت این کانالها می توانید با مشاوران تهویه پارسیس تماس گرفته و با یک قیمت مناسب و کیفیت بالا خرید خود را انجام دهید.

خرید لوله خرطومی فلکسیبل

شرکت تهویه پارسیس تولید کننده انواع کانال خرطومی فلکسیبل آلومینیومی از پلی استر، کانال فلکسیبل عایق دار، کانال فلکسیبل برزنتی، کانال فلکسیبل پی وی سی و کانال فلکسیبل کومبی می باشد. برای خرید لوله خرطومی فلکسیبل می توانید با مشاوران تهویه پارسیس تماس حاصل فرمائید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *